Real Madrid

Real Madrid · 22 September 2026
Man United scout Rajkovic als vervanger voor JJ Gabriel
Manchester United heeft de 15-jarige Gabriel Rajkovic gescout als mogelijke vervanger van JJ Gabriel, hoewel de regels voor werkvergunningen betekenen dat hij jarenlang niet bij een Premier League-club kan aansluiten.
Lees meer →21 September 2026
Superagent plant gesprekken tussen Bayern en Real Madrid voor Man United's JJ Gabriel
→Merino en Zubimendi verliezen terrein bij Arsenal terwijl Real Madrid in de buurt komt
→Mourinho noemt vijf scheidsrechtersklachten na verlies in de derby tegen Real Madrid
→Florentino Pérez zou naar verluidt woedend zijn op Riquelme in de box tijdens de Atlético derby
→Twee coaches van het veld gestuurd bij rust in Atlético v Real Madrid derby
→Valdano bekritiseert Real Madrid's Valverde voor 'te snel opstaan' na tackle van Lee
→Giuliano Simeone beantwoordt critici na overwinning in Atlético-derby
→Simeone roept op tot respect na de derbyzege van Atlético op Real Madrid
→
20 September 2026
MENING: Voor het welzijn van iedereen, waarom Man United JJ Gabriel moet laten gaan
→Arbeloa trots op Fulham-aanwinsten Gonzalo en Palacios
→Union Berlin gelinkt aan Alaba na 7-0 nederlaag tegen Bayern
→Antonio Simões exclusief: De José Mourinho-kwaliteiten die hij eerder opmerkte dan de rest van het voetbal
→Barcelona-talent Lamine Yamal ontvangt lof van Valdano na controversieel interview
→Real Madrid-coach Mourinho noemt Atlético titelkandidaten voor de derby
→Atlético Madrid-coach Simeone spreekt kalm voor de derby tegen Real Madrid
→Man United-baas Carrick weigert Yoro en Heaven de schuld te geven voor de problemen
→Man United wijst verzoek van JJ Gabriel af, maar vertrek lijkt waarschijnlijk
→
19 September 2026
Real Madrid heeft Benfica's Tomás Araújo op het oog terwijl Bayern cirkelt
→Allan opgetogen na doelpunt en assist bij debuut voor Man City
→Feyenoord-tiener Schaken droomt van Man City en Real Madrid
→Víctor Muñoz: Wat me het meest heeft verrast aan Liverpool
→Arsenal gewaarschuwd terwijl Álvarez overweegt agent Hidalgo te verlaten te midden van Atlético-nalatenschap
→Carrick zegt dat Man United altijd op zoek is naar de volgende superkid na doelpunt van Lacey
→Diomande duwt Vinicius Jr voor een basisplaats in de derby van Real Madrid
→